SURIEEN Црна 10Pcs /Многу Силна Моќен Slingshot Гумени Бендот Лов Катапулт Еластична Бендови Практични Фитнес Bungee Цевка 2040
  • Неодамнешно

SURIEEN Црна 10Pcs /Многу Силна Моќен Slingshot Гумени Бендот Лов Катапулт Еластична Бендови Практични Фитнес Bungee Цевка 2040

DEN 424.00
DEN 719.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


SURIEEN Црна 10 Pcs /Многу Силна Моќен Slingshot Гумени Бендот Лов Катапулт Еластична Бендови Практични Фитнес Bungee Цевка 2040
Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Одлично се носат отпорни ,висока еластичност и затегнувачка својства.
Мека и безбедна,тоа не е лесно да се пробие и удобен за носење.
Стандард и полиестер торбичка.
Лов и целна употреба.
Спецификација :
Материјал : Природен латекс и Полиестер.
Гума Боја : Црна.
Стил : 2040.
Надворешниот кол. 4mm прибл.(0.16 инчи)
Внатрешниот кол. 2mm прибл.(0.08 инчи)
Дебелина : 1mm прибл.(0.04 инчи)
Торбичка Боја : Случајни боја.
Бенд Стил : Случајни стил.
Вкупна Должина : Околу.38cm/14.96".
Answer : ___________________________ NOTE :
Случаен торбичка боја и стил ќе бидат испратени до вас.Се надевам дека ќе разбере.
Ве молиме овозможи 1-3cm отстапување се должи на прирачник за мерење и еластична гумени бендот.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
Пакет Содржина :
10 КОМПЈУТЕРИ x Гумени Бендот.

Употреба:
Лов
Тип:
Лак & Стрелка Сет
Бренд Име:
SURIEEN
Број На Модел На:
Лов Slingshot Гумени Бендот
Материјал:
Природен латекс и Полиестер
Гума боја:
Црна
Стил:
2040
Надворешниот кол.:
4mm прибл.
Внатрешниот Кол.:
2mm прибл.
Дебелина:
1mm прибл.
вкупна должина:
Прибл.38cm
Торбичка Боја:
случаен боја
Бенд Стил:
Случаен Стил