Бања 360 & сте; Ротари Слив Тапа Еден Замав Топли и Ладни Мешање Тапа Бања Една Дупка Тапа
  • Неодамнешно

Бања 360 & сте; Ротари Слив Тапа Еден Замав Топли и Ладни Мешање Тапа Бања Една Дупка Тапа

DEN 1380.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


тапа експерт , ние само го продаде тапа , фабрика продажба директно

Бренд Име:
Vidric
Површина По Завршувањето:
Хром
Површински Третман:
Полиран
Инсталација Тип:
дек монтирани
Број на Рачки:
Една Рачка
Вентил Core Материјал:
Дувачкиот
Број на Дупки за монтажа:
2 Дупки
Спреј Тип:
Никој
Rotatable Или Не:
Опремени
Број На Модел На:
6.10
Функција:
Thermostatic Чешми
Стил:
Класичен
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Стил:
Dual Носителот Една Дупка
Ладно & Топла Вода:
No