Новодојдени се повлече од Кујната тапа Хром кујнски мијалник Миксер допрете Врвен Квалитет кујна тапа суета вода tapfaucet потоне тапа
  • Неодамнешно

Новодојдени се повлече од Кујната тапа Хром кујнски мијалник Миксер допрете Врвен Квалитет кујна тапа суета вода tapfaucet потоне тапа

DEN 12291.00
DEN 17558.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Новодојдени се повлече од Кујната тапа Хром кујнски мијалник Миксер допрете Врвен Квалитет кујна тапа суета вода tapfaucet потоне тапа

Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Стил:
Современа
Број на Рачки:
Една Рачка
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Rotatable Или Не:
Yes
Вентил Core Материјал:
Керамички
Број На Модел На:
QJ-KF5166
Површински Третман:
Полиран
Спреј Тип:
Извлечете
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка
Површина По Завршувањето:
Хром
is_customized:
Yes
Крај:
хром