CAMMITEVER Кафеава Коса Коса Кукли Фризерски Стил Шминка Обука Модел Женски Манекен Главата Пракса со Бесплатен Подарок
  • Неодамнешно

CAMMITEVER Кафеава Коса Коса Кукли Фризерски Стил Шминка Обука Модел Женски Манекен Главата Пракса со Бесплатен Подарок

DEN 950.00
DEN 1727.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Ве молиме оставете порака на шминка глава или без шминка глава!!!
Функција :
Перика Боја : Кафена
Шефот на Турнеја : 52cm
Висина : 26cm
Должина на Коса : 50cm
Манекен Лице : Со Шминка
Внимание :
Не удар топла над 160 степен на температура на косата и перм
не може да се надмине 15 секунди во секое време.
Answer : ___________________________ Note :
1. Тоа е заедничко за lossing малку коса прв пат и нема да се случи во наредниот период.
2. Големината може да биде 1-2cm грешка поради рака мерка. Бојата може да биде малку различен монитор.
Пакување се вклучени :
1 × Манекен главата Со Перика
1 × Заградата
Совети : Ние, исто така имаат манекен без влакна, ве молиме проверете на линкот :
Ако сакате да купите многу производи или да стане дистрибутер во вашата земја, ве молиме контактирајте со нас несомнено!
Ние ќе ви даде трговија на големо цена(пониска) .
Ние и нашата фабрика ќе ја цениме секоја можност да соработуваме со вас и резервни нема напор да се направи победа-победа на нас!!!
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Кина Самитот Извоз
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Превозот На предмети ќе биде испратена до твојата адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е точно. Објектите ќе бидат испратени во рок од 3 дена по плаќање од страна на Воздух mail и превозот ќе треба околу 8-15 работни дена( бесплатен превозот). Може да се е-мејл мене или дозволете ми да знам онлајн ако ви треба брзо, јас ќе го испратам до тебе со други express, јас ќе го избере најдобриот и најевтиниот за вас. Превозот време : за НАС & Канада : 8~16 дена да европските Земји : 10~18 дена да Азија Coutires : 7~ 15 дена за други Земји : 20~30 дена
Повратни информации
Почитувани купувачи, ние го цениме вашиот бизнис, ако сте задоволни со нашата служба, ве молиме оставете ни позитивни повратни информации и да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтингот) со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ". Вашиот satisfation е нашата извршување. Ако има било какви прашања во врска со нашиот производ, превозот, пакет и така натаму,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите.
Контактирајте со нас
Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно да ја пратите вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Манекен Тип:
глава
Број На Модел На:
Браун
Големина:
20 inch
Материјал:
PP
Функција:
Плус Големина,Со Перика
Пол:
Жените
Бренд Име:
CAMMITEVER
Стил:
Стенд
манекен боја на коса:
Браун
Кафеава коса косата:
жена кукли
женски manikin:
браун манекен главата екранот
шминка пракса:
фризер глава
2 Видови:
шминка или не шминка