Blyth dollNude кукла жолта црвена удира права коса 30cm обичните тело кукли за промена на шминка може да го замени мулти-заеднички тело
  • Неодамнешно

Blyth dollNude кукла жолта црвена удира права коса 30cm обичните тело кукли за промена на шминка може да го замени мулти-заеднички тело

DEN 2256.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добредојдовте во мојата продавница Кукла : Blyth голи кукла (не вклучувајќи облека, чевли, и други додатоци) боја на Очите : четири стилови може да се менува прашува : Кукла тело е обичен тело, од вкупно 7 зглобовите. На Blyth Кукла се состои од четири делови : скалпот (вклучувајќи ја мека и скалпот и косата), маската, телото на окото, телото. функција : Секоја кукла има четири пара очи, два пара на strabismus два пара, ние им даде четири кукли очите четири-колор фотографии, зад кукла е јаже, секој може да го користат само еден пар на очите, наместо на телото можат да се наведнуваат на коленото

Тип На Објект:
Кукли
Димензии:
30cm
Возраст Опсег:
> 8 години
BJD/SD Атрибут:
Кукла
Карактеристики:
diy играчка
Бренд Име:
Blygirl
Форма:
1/6
Тип:
Моден Кукла
Mfg Серија Број:
Моден
Состојба:
Во Акционерско Предмети
Предупредување:
ништо
Пол:
Девојки
Материјал:
Пластични
Пластични Тип:
ABS