CAMMITEVER Шминка Пракса Манекен Руса Коса Манекен Глави Русокоса Главата Фризерски Модел Фризура Обука Главата Екранот
  • Неодамнешно

CAMMITEVER Шминка Пракса Манекен Руса Коса Манекен Глави Русокоса Главата Фризерски Модел Фризура Обука Главата Екранот

DEN 968.00
DEN 1668.48

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


6882118156169849 Топла Продажба Кукли US $ 18.73
/парче US $ 18.23
/парче US $ 15.07
/парче US $ 10.23
/парче US $ 11.84
/парче US $ 46.49
/парче US $ 5.85
/парче US $ 7.16
/парче US $ 5.91
/парче US $ 20.75
/парче US $ 20.7
/парче US $ 19.53
/парче
Остави порака на шминка или не шминка глава!!!
Функција :
Перика Боја : Русокоса
Шефот на Турнеја : 52cm
Висина : 26cm
Манекен Лице : Со Шминка
Внимание :
Не удар топла над 160 степен на температура на косата и перм
не може да се надмине 15 секунди во секое време.
Answer : ___________________________ Note :
1. Тоа е заедничко за lossing малку коса прв пат и нема да се случи во наредниот период.
2. Големината може да биде 1-2cm грешка поради рака мерка. Бојата може да биде малку различен монитор.
Пакување се вклучени :
1 × Манекен глава
1 × Перика
1 × Заградата

Манекен Тип:
глава
Материјал:
PP
Функција:
Плус Големина,Со Перика
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Руса Коса
Бренд Име:
CAMMITEVER
Големина:
20inch
Стил:
Стенд
Русокоса Манекен Глава:
Кукли
шминка пракса:
руса коса коса кукли