(Josephina) Оригинални MC Кукла Тело Подвижен MC Кукли Голи Тело Не за Барби Кукла DIY Додатоци Детска Играчка Висок Квалитет
  • Неодамнешно

(Josephina) Оригинални MC Кукла Тело Подвижен MC Кукли Голи Тело Не за Барби Кукла DIY Додатоци Детска Играчка Висок Квалитет

DEN 289.00
DEN 482.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


(Josephina) Оригинални MC Кукла Тело Подвижен MC Кукли Голи Тело Не за Барби Кукла DIY Додатоци Детска Играчка Висок Квалитет
Одговара за 11 инчи MC кукла Продавачот препорачуваме возраст : 3-14 години Материјал : ABS Оваа играчка да може ефективно да се развие детските емоции, визија и интелигенција Најдобрите подароци за децата во Божиќ Ден, Црн петок, Роденден, Децата Ден, итн.
можете да ги користите овие Додатоци за DIY вашиот MC кукла .

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Бренд Име:
Josephina
Димензии:
За 11 инчи MC кукли
Број На Модел На:
ИГРАЧКА-КУКЛА-161
Пол:
Девојки
Материјал:
Смола
Предупредување:
Покаже како Слика
BJD/SD Атрибут:
Одговараат на
Mfg Серија Број:
Моден
Форма:
1/6
Тип:
Додатоци
Пакетот Вклучува:
Само MC Кукла тело