10PCS/МНОГУ DIY Culry Коса Руса Кукла Кафена Црна Природни Бои BJD Перики Кукла Многу Коса
  • Неодамнешно

10PCS/МНОГУ DIY Culry Коса Руса Кукла Кафена Црна Природни Бои BJD Перики Кукла Многу Коса

DEN 1031.00
DEN 1132.32

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Совети Пред Цел 1.Поради Светлина Или Други Причини, Ќе Има Некои Празнини Помеѓу Реалниот Производи И Сликите, Ако Сте Перфекционист, ве Молиме да се Разгледа Сериозно Пред Цел. 3.Ве Молиме Да Се Потсети Да Го Продолжи Времето За Испорака Ако Не Пристигнат На Време . 4.Please Contact Нас Пред Отворањето Спор Или Негативни Повратни Информации. Производ Детали 10 КОМПЈУТЕРИ/МНОГУ Големина : 20*100cm ве Молиме оставете порака за бои у сакате по ред .инаку бои ќе бидат испратени по случаен избор

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Број На Модел На:
Синтетичка Коса За Кукла
Бренд Име:
YOQILO
BJD/SD Атрибут:
Перика
Mfg Серија Број:
Моден
Димензии:
20*100CM
Предупредување:
No
Пол:
Девојки
Тип:
Додатоци
Материјал:
Синтетички Влакна Високи-температура на Жица
Форма:
1/3 1/4 1/6 1/8 1/12
Производот:
Кадрава Кукла Коса
Стил:
перики кукла коса
дизајн:
bjd перика коса