Најновите 1:12 Куклена Куќа Минијатурни Метал Риболов Прачка Модел Кукла Живот Сцена 1/12 Скала Кукла Куќа Декорација Подарок Кукли Додатоци
  • Неодамнешно

Најновите 1:12 Куклена Куќа Минијатурни Метал Риболов Прачка Модел Кукла Живот Сцена 1/12 Скала Кукла Куќа Декорација Подарок Кукли Додатоци

DEN 264.96

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис :
Добро дизајниран и направена за вашите деца да имаат најдобар куќа-hold придружник за сите денот долго играње.
Одличен украс за вашата кукла куќа,создавање на шарени живот сцена
Погоден за 1 : 12 минијатурни куклена куќа и 1 : 6 кукли
Посебна Забелешка : Ова не е бебе играчка , ве молиме да ги подалеку од дофат на деца за да се избегне јадење
Најдобро за кукла куќа, соба кутија, куќа модел
Материјал : Метал/Легура
Боја : Како на слики прикажани
Големина На Табелата :
Должина : Околу.11cm/4.33 инчен
Пакетот Вклучува :
1 куклена куќа Риболов Прачка со Линија
Answer : ___________________________ Note :
Поради прирачник за мерење, ве молиме овозможи 1-2mm разлики во големината.
Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.
Ве Молиме Прочитајте Го Пред Да Го Купат
ИСПОРАКА
1.Во светот превозот, само освен неколку земји .
2.Повеќето земји ние нудиме Бесплатен Превозот од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус , само очекуваме далечински сајтови.
3. Ние ќе брод вашата нарачка навремено по плаќање на проверка.
4.Двојно провери и потврди вашата нарачка адреса натпревар превозот адреса, ние само брод цел адреса.
5.Време На Испорака :
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по 25 работни дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Ние и ветуваме ние ќе им помогне додека пратката пристигнува за вас!
Плаќање
Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката. Ние ќе го организира превозот ASSP.
ПО ПРОДАЖБА НА УСЛУГИ
ПОВРАТНИ информации
За вашето задоволство и позитивни коментари ќе бидат многу важни за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5stars ако сте задоволни од нашите услуги.И ние исто така ќе ви понуди 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги,ве молиме слободно контактирајте со нас на прво пред да остави негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.

Тип На Објект:
Кукла Додатоци
Пол:
Унисекс
Димензии:
Прибл.11cm/4.33 инчен
Број На Модел На:
Риболов Прачка Модел Играчка
Материјал:
Пластични
Тип:
Додатоци
Пластични Тип:
ABS
Бренд Име:
MagiDeal
Материјал:
метални легури