Зимата е Топло Крокодил Форма Стил Убави Меки Погоден за домашни Миленичиња Висок Квалитет на Производите Мала Куче, Мачка Кревет Куќа нилски коњ може да биде спре?
  • Неодамнешно

Зимата е Топло Крокодил Форма Стил Убави Меки Погоден за домашни Миленичиња Висок Квалитет на Производите Мала Куче, Мачка Кревет Куќа нилски коњ може да биде спре?

DEN 959.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


1 инч = 2.54 см
Плаќање Ние прифати исплата од aliexpress вклучувајќи Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Веб Пари и банкарски трансфер. Ако треба да се промени цената на нарачката, ве молиме контактирајте со нас пред исплата.
Гаранција Сите наши производи се од големи производители, тие ќе бидат тестирани од страна на нашите професионални КК Тим, и квалитетот е загарантирана. Сите производи имаат бесплатна размена на стоки поддршка.
Превозот Информации, Ние ќе се користи Кина или Хонг Конг воздух mail или UPS-от, DHL, EMS, USPS, ТНТ да брод во светот во рок од 2 работни дена откако ќе се прими плаќањето. Item(s) ќе пристигне на потрошувачите ' адреса за 30 дена. Ако сте ја купиле повеќе објекти од нас, јас'll мило да се комбинираат превозот да заштедите пари на превозот цена. Исто така, ние ќе ги стави подарок во вашиот пакет како изненадување. Ако условите за испорака и плаќање се во спротивност со превозот модели и плаќање модели кои се погоре споменати, ве молиме испратете e-mail на нас. Се надеваме дека ќе уживате во шопинг и да бидат задоволни со нашата служба. Вашата нарачка ќе биде испорачуван Epacket, во зависност од тоа кој сервис има пократок рок на испорака. Ако клиенти не може да ја прими стоката, затоа што тој/таа се обезбеди со неточна или несоодветна информации како што се поштенска адреса, телефонски број или други друго, купувачите треба да наплаќаат дополнителни поштарина. Ако клиенти не може да ја прими стоката, бидејќи на нашите сопствени грешки, ние ќе ви испрати друга стока за слободни како извинување.
Повратни информации Доколку не сте задоволни од нашите производи, ние ќе бидат благодарност што ќе ни даде 5 ѕвезда позитивни повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни или Неутрални повратни информации, ние може да работат заедно за да го решат секој спор. Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет. Ние ќе се потрудиме за вашето задоволство. Ако имате било какви други прашања, ве молиме испратете e-mail на нас . Ви благодарам многу.

Големина:
S, M, L
Тип:
Кучиња
Тежина:
0.6kg,0.86kg,1.04kg
Функција:
Дише
Шема:
Животните
Тип На Објект:
Кревети & Софи
Број На Модел На:
HPPFYS0202
Измијте Стил:
Рака Мие
Материјал:
Крпа класа
Тип:
Кучиња
Материјал:
Памук