H88 Нова Сметководствена Перници за Домашни Кучиња Превозникот Дише Преносни Патување Носат Кучето Торба Hig квалитет Кожа Мрежа Милениче Чанти
  • Неодамнешно

H88 Нова Сметководствена Перници за Домашни Кучиња Превозникот Дише Преносни Патување Носат Кучето Торба Hig квалитет Кожа Мрежа Милениче Чанти

DEN 1812.00
DEN 2083.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


H88 Нова Сметководствена Перници за Домашни Кучиња Превозникот Дише Преносни Патување Носат Кучето Торба Hig квалитет Кожа Мрежа Милениче Чанти
Спецификација
Материјал : ПВЦ Кожа
Боја : Црна
Димензии : 40cm x 18cm x 27cm Suitbable за пет тежина во рамките 3 KGS. (Ве молиме овозможи 1-3cm грешка поради mannual measurance) СОВЕТИ
1, ќе Има толеранција се должи на рачно рачно measureme.
2, Бидејќи камерата, трепкачко светло, на фотографија технологија итн, делумно артикли покажа боја е различен од вистинскиот објект.
3, ве Молиме љубезно ги научат големина пред ставање на ред.
4, Бидејќи мерењето на секој човек е различен, таму можеби 1-2cm грешки, ве молиме љубезно разбирање.
5, Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас. бидејќи на временската разлика, можеби и ние не може да ви одговори на сите одеднаш. Ние ќе ви одговори што е можно поскоро, кога ние се онлајн.
Слика Шоу
За нас :
Производи : Сите наши производи се користи Еко-пријателски и безбедно материјали, и ние имаме строга контрола на квалитетот постапка. Така што остатокот може да се уверам во квалитетот на нашите производи.
· Попуст : Голема цел од голем попуст, па ако го купите голема количина, ние може да ви понуди многу конкурентна цена. Ако сакате да знаете повеќе за попуст, ве молиме да бидат слободни да контакт.
· Прилагодено Направи/OEM : Ние сме фабриката, па OEM/Custom направи е добредојден. Ако ви се нудат на дизајн, ние може да произведе објектите што сакате.
·Производство на многу видови на домашни производи, како што се пет облека, пет превозници, пет додатоци, пет јаки и така натаму.
·Добредојдовте да ја посетите нашата фабрика и ние треба вашата скапоцени предлози.
Се обрне внимание на :
Плаќање :
Ние прифаќаме Зачувам,Western Union,Банкарски Трансфер.
Превозот : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни shipmentsdue да разлики во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Повратни информации политика :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас. Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.
Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Да Драги Мои Пријатели : Можеби ќе се заинтересирани во друг производ, а ние сме почитување дека вашата поддршка, било какви прашања ве молиме не двоумете се да контактирате и со нашите онлајн сервис во секое време.

Големина:
40X18X27CM (for 3kg)
Тип:
Кучиња
Fitable Тежина:
подолу 3KGS
Бренд Име:
Dogbaby
Тип На Објект:
Автомобил Патување Додатоци
Стил:
Моден
Применливи Раса Куче:
Мало Куче
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
кожа
Шема:
Цврста
Функција:
Дише
Тип:
Кучиња
Тип На Објект:
Чанта
боја:
Црна
Големина:
40CMX18CMX27CM
Функција:
Мода, Преносни
погоден:
Мало Кученце куче Мачки
Пакет:
0PP