YESPURE Фенси Покрие Девојка Луксузни Парфем Шише Телефон Случај за Iphone 6plus Кристал Мобилен Телефон Случај за Iphone 6s Плус
  • Неодамнешно

YESPURE Фенси Покрие Девојка Луксузни Парфем Шише Телефон Случај за Iphone 6plus Кристал Мобилен Телефон Случај за Iphone 6s Плус

DEN 671.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


YESPURE Фенси Покрие Девојка Луксузни Парфем Шише Телефон Случај за Iphone 6plus Кристал Мобилен Телефон Случај за Iphone 6s Плус
Забелешка : за Било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа, вашето задоволство е наша прва цел.
Овој случај е за Iphone 6plus/6splus, ако сакате ot нејзините модели на овој ph еден случај, ве молиме да кликнете овде

Пакет:
Случај & Рака
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6 Плус,iPhone 6s плус
Мало Пакет:
Yes
Големина:
5.5 inch
Функција:
Анти-удар,Нечистотија-отпорен на
Карактеристики:
дијамант
Компатибилен Бренд:
Apple iphone
Тип:
кристал случај
Бренд Име:
YESPURE
дизајн:
Jewelled
Компатибилен Производ:
За Apple iPhone
боја:
пинк/white/black/black&white
ОЕМ:
Топло Добредојде
Тип:
парфем шише телефон случај
Функција:
Декорација&Заштита
Име на производ:
луксузна беж парфем шише телефон случај за iphone 5 6 6 плус
функција 1:
2017 нов производ
Карактеристика 2:
фенси луксузни случај жена
функција 3:
Дијамант кристал мобилен телефон случај