Секси Геј Долна Облека За Мажи Кратко Кратко Назад Модални Гаќи Дише У Конвексни Торбичка Ниска Половината Гаќи Cueca Calzoncillos Кратко
  • Неодамнешно

Секси Геј Долна Облека За Мажи Кратко Кратко Назад Модални Гаќи Дише У Конвексни Торбичка Ниска Половината Гаќи Cueca Calzoncillos Кратко

DEN 340.00
DEN 479.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Име на производ : Мажите Кратко Боја : Како на сликата покаже Материјал : 94% Модални +6% Spandex Стил : Цврсти, Меки, Повод : на Плажа, во Секојдневниот Пакет 1 : 1 PC Кратко
Szie за половината : (cm) M : 65-70cm L : 70-75см XL : 75-80см
1. Ние ги користиме на Aliexpress стандард превозот, ова shippment е Aliexpress сопствени shippment, многу брзо и безбедно. 2. Бродот време за 10-60 дена според земјата различни времето за испорака на различни, Ако не можете да добиете парцела на време, ве молиме контактирајте нашата служба за корисници прво. 3. Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. 4. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување, Шведска клиенти ве молиме внимание на вашата земја даноци.
1. Ние гарантираме сите производи се со висок квалитет и сосема нов.2. Сите производот се 100% исто како фотографии. 2. Ако најдете производот не сте купиле, ве молиме контактирајте со нас услугата на купувачи, ние ќе ви одговори со 24hours.
1. Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас преку е-Маил или Trade Manager, ние ќе ви одговори во рок од 24 часа. 2. Ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, на парцела задоцнување или квалитетот, не е добро, ние ќе ви ги даде задоволителен одговор, ви Благодарам многу.

Големина:
M, L, XL
Пол:
Мажи
Кратко & Боксери:
Кратко
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
JJ56
Бренд Име:
QWQINGWU
Материјал:
Модални,Spandex