Marflo Кожа Почиста Торнадо Пиштол Имајќи Tornador Автомобил Мие Алатки Висока Qulaity 2017 Новото Издание
  • Неодамнешно

Marflo Кожа Почиста Торнадо Пиштол Имајќи Tornador Автомобил Мие Алатки Висока Qulaity 2017 Новото Издание

DEN 2735.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


започнете
крајот
На Tornador MARFLO Внатрешни работи Cleaning Tool е пневматски управувана вшмукување спреј пиштол, што многу фино atomizes сапун, водата и воздухот и укина под висок притисок. Тоа ги отстранува нечистотијата и валкано брзо и користи пониска потрошувачка на чистење на производот (Tornador Супер Сапун). Ново развиен ротација-постави во млазницата на нови Tornador MARFLO е помоќен и се чисти побрзо од оригиналот Tornador Внатрешни работи Cleaning Tool. Нема носат на ротари црево и инка како медиум упатство е топката-лого и не дојде во контакт со млазницата. За професионална автомобил детали компании новиот Tornador MARFLO е-мора да има! Ќе заштедите време, енергија и хемикалии за чистење, бидејќи новиот Tornador MARFLO работи повеќе моќни и поефикасно, во помалку воздух под притисок од оригиналот Tornador. Компримиран-воздух управувано вшмукување се хранат пиштол ротира spirally за време на работата и loosens честички прашина со исклучително висока моќност од површината. Прави чистење на ентериерот cinch! Чистење на Внатрешноста & Надворешните Површини со Торнадо Воздухот Акција! • Кожата мека и воздух суши во секунди • Тестирани и одобрени од страна на индустријата за добрите • Ниска употреба и одржување • Тешки-должност изградба • Ниска емисиите на бучава се Користи за : автомобили кожа, покривот, сомот, гума, пластика, стакло, сигурносен појас, разни пукнатини, мебел и ќебиња. TORNADOR MARFLO Автомобил Чистење Алатки се најбрз и најлесен начин да се исчисти сите автомобилската површини. На TORNADOR MARFLO работи со вашиот воздушниот компресор за да експлозијата чистење решение во пукнатини вие не може да се постигне со рака. Чистите тепих, пластика, и тапацир во внатрешноста на автомобилот. Чиста тркала, конвертибилна блузи, и телото шевовите на надворешноста. На TORNADOR MARFLO Автомобил Чистење Алатката чисти каде што другите алатки не може да се! На TORNADOR MARFLO Автомобил Чистење Алатката tackles вашиот најголем предизвик во детали работни места со леснотија. Конус во облик на млазницата и осцилирачки совет создаде торнадо чистење акција на која што и чисти тврди и меки површини како ништо да не сте виделе порано. Нечистотија и валкано се веднаш ослободен од ткаенини, тепих, и цврсти површини. На TORNADOR MARFLO Автомобил Чистење Алатката изданија на фина магла на чистење на решение кое не текот наситен површини. Ќе видите течни вртење валкани како валкано е пуштен на слобода од површината. Избрише со микрофибер крпа. Потоа се претвори во dial да го исклучи водата и користење на компресиран воздух за да избришете го чистат област. Тоа е толку едноставно. Употреба на TORNADOR MARFLO Автомобил Чистење Алатка за табла, вратата панели, воланот, тапацир ткаенина, тепих, патосници, и помеѓу седиштата. На TORNADOR MARFLO чисти во тешко да се постигне места помеѓу седиштата и во шевовите. Поради тоа соопштенија, па малку течност, површини со сува брзо. На надворешноста, користете TORNADOR MARFLO Автомобил Чистење Алатка за да се чисти ткаенина конвертибилна блузи, телото шевовите, тркала, и амблеми. Нема потреба да чистење. На TORNADOR MARFLO го прави на напорна работа за вас.

Тип На Објект:
Кожа & Тапацир Почиста
Материјал Тип:
Гради Алу Процес Кожа Почиста
Бренд Име:
MARFLO
Објектот Тежина:
1kg
Објектот Волумен:
800ml
Специјални Функции:
Кожа За Чистење
Кожа За Чистење Алатки:
Торнадо Tornador