Сребро Нов Клип Ons Handbar За Yamaha YZF R6 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
  • Неодамнешно

Сребро Нов Клип Ons Handbar За Yamaha YZF R6 2006 2007 2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015

DEN 2303.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис :
Conditon : 100% Сосема Нов
Функција : Висока класа квалитетот и многу издржливи
Handlebar цевки изработени од алуминиум и тешко елоксирани за зголемување на отпорноста на абење од контролите.
Тешко елоксирани handlebar цевки за зголемување на долговечноста.
Лесна инсталација - Без дополнителни делови потребни, директна гром на
Fitment :
YAMAHA YZF R6 2006-2016
Пакет се вклучени :
еден Пар Handlebar (Лево и Право) вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Тип На Објект:
Костец
Бренд Име:
stenzhorn
Име На Модел:
Handbar
Објектот Тежина:
500g
Објектот Дијаметар:
15cm
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Должина:
30cm
Објектот Ширина:
20cm