Опрема Shift Shifter Нога Рачката на Педалата за Хонда CBR600RR CBR600 CBR 600 2003-16 CBR1000RR CBR1000 CBR 1000 RR 2004-
  • Неодамнешно

Опрема Shift Shifter Нога Рачката на Педалата за Хонда CBR600RR CBR600 CBR 600 2003-16 CBR1000RR CBR1000 CBR 1000 RR 2004-

DEN 815.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


КАРАКТЕРИСТИКИ :
Conditon : 100% Сосема Нов
Висока класа на квалитет и многу издржливи
Лесно Да Се Инсталира
Материјал : Алуминиум
Боја : Сребрена
FITMENT :
Хонда CBR1000 RR 04-16 CBR600 RR 03-16
ПАКЕТ СЕ ВКЛУЧЕНИ :
1 X Поместување на Возилото вашите нарачки ќе биде предаден во рок од 24 часа, ние ќе ги провери секоја точка и пакет нив и пред пратката. превозот време варира од различни земји и differenct превозот метод. ние ќе го одбележи пакет како дар и да го покаже на ниска вредност на фактура да се обиде да избегне данок проблем. Но, ве молиме љубезно се напомене дека треба да се преземат на данок кога тоа се случува. ако стоката сте примиле е избега, а не како што е опишано, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас за решенија во рок од 7 дена ви ги доби. враќање за замена или рефундирање е достапен откако ќе ја потврди истата. Ве молиме љубезно се забележи дека, во замена или рефундирање ќе се случи по приемот на врати стоката. ве молиме љубезно ни даде шанса да се направи ситуација во право за вас пред да замине на негативен фидбек. За вашето задоволство и позитивни повратни информации е она што го барате. Ве молиме љубезно ни остави позитивен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи и предмети. Ако имате било какви проблеми, ве молиме слободно контактирајте со нас, прво пред да замине на негативен фидбек. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми.

Тип На Објект:
Костец
Име На Модел:
shift менувачот на возилото
Бренд Име:
stenzhorn
Објектот Тежина:
150g
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
8cm
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Висина:
5cm
Објектот Должина:
15cm