мотоцикл рака зафат За KTM EXC EXCF SX SXF SXS MXC MX XC XCW XCF XCFW EGS LC4 50 65 85 125 150 200 250 300 350 400 450 500
  • Неодамнешно

мотоцикл рака зафат За KTM EXC EXCF SX SXF SXS MXC MX XC XCW XCF XCFW EGS LC4 50 65 85 125 150 200 250 300 350 400 450 500

DEN 192.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Спецификација - Сосема Нов Висок Квалитет кожна рачка бар костец и Рака Бар Завршува - Количина : 1 СЕТ (Лево и Право) - Ќе ги Собере сите 7/8" Стандард Handlebars

боја:
Портокал
Бренд Име:
YOWLING
Име На Модел:
CE
Објектот Должина:
11.8cm
Објектот Ширина:
3.1cm
Објектот Висина:
6.2cm
Објектот Тежина:
0.5g
Материјал Тип:
Алуминиум
Објектот Дијаметар:
2.2cm
Тип На Објект:
Костец
Е Прилагодена:
Yes
Функција:
кожна рачка бар костец
Бои:
ФОТО БОЈА
Fitment:
мотоцикл модели