Himstory Европската Кралската Палата Целосна CZ Коса Круна Свадба Невестата Вечера Банкет Облекување Благородна Коса, Накит, Коса Додатоци
  • Неодамнешно

Himstory Европската Кралската Палата Целосна CZ Коса Круна Свадба Невестата Вечера Банкет Облекување Благородна Коса, Накит, Коса Додатоци

DEN 2815.00
DEN 3312.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Предмет Тип : коса круна
Камења во Боја : јасно
Големина : референтен фотографии
Метал : Бакар бело злато позлатен
Се користи за : свадба ,забава ,Матурска ,Подарок

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
HIMSTORY
Број На Модел На:
Z0050
Материјал:
Кубен Циркони
Метали Тип:
Цинк Легура
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Пердув
Тип:
Tiaras
Стил:
Класичен
боја:
Сребро.
Големина:
Референца фотографии
Материјал:
Бакар, Полн Кубни Циркони
Пакување:
Polybag
Повод:
Свадби,Proms,Партии или други специјални прилики
Еколошки Стандарди:
Противалергиски, Олово, Никел слободни