XT109 трговија на големо мода магнет brooch цвет headwear шамија hijab клипови 12pcs/многу
  • Неодамнешно

XT109 трговија на големо мода магнет brooch цвет headwear шамија hijab клипови 12pcs/многу

DEN 501.00
DEN 911.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Потсетник
Испорака
1. Ние ќе брод од твоите предмети во рок од 3-5 дена по aliexpress обезбеди на парите е безбеден и сигурен.
2. Испорака метод : Кина Пост (Бесплатен Превозот), ,DHL, UPS-от,ARAMEX,FEDEX се прифатени.
Плаќање
Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање, Ние, исто така, ја прифати western union , TT , кредитни картички и преку paypal се обезбеди плаќање на aliexpress.
Политика на враќање и Наплата
По примањето на предметите , таму е наједноставниот начин за решавање на проблеми во врска со квалитетот , квантитетот, разликата со опис или да ја испратите на погрешна точка. Само пратете ни е-мејл . Ние ќе ви одговори во рок од 1 работен дена и снабдување со најмалку две решенија за вас. Тоа е нашата чест да ви понудиме комплетна, кавга слободен и пријатно шопинг искуство.
Услови
1.ние ќе ги провери сите производот пред испорака за вас.
2.ако објектот е дефектен,ве молиме да не известите во рок од 3 дена од денот на испорака.
3.сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба со цел да се квалификува за враќање на парите размена на стоки.
4.Ние не сме одговорни за било несреќи,одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.
5.Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
6.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел.
7.Се чувствуваат слободни да не Контактирате со било какви прашања,ние ќе ви понуди задоволителен одговор.
Ви благодариме,Вашата поддршка е нашата најголема сила напред

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Цврста
Пол:
Жените
Стил:
Моден
Тип:
Barrettes
Одделот За Името:
Возрасни
Материјал:
Легура