1 BUC Црно Кафе Пластични 5 Ноктот Hairpin Жените Косата Клип Туш Стилизирање на Косата Додаток
  • Неодамнешно

1 BUC Црно Кафе Пластични 5 Ноктот Hairpin Жените Косата Клип Туш Стилизирање на Косата Додаток

DEN 44.00
DEN 52.32

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Пластични Коса Ноктот Стегач За Коса Клип Жените Црна Hairpin Стилизирање На Косата Додаток
Име На Производ : Губење На Ноктот Клип;
Материјал : Пластични, Метални
Боја : Црно Кафе
Вкупна Големина : 8.5* 6.5 см
Пакет Содржина : 1 x Коса Ноктот Клип
Начин на плаќање Повеќе Плаќање прашање, ве Молиме проверете на следниот линк :

Тип На Објект:
Headwear
Шаблон Тип:
Флорални
Одделот За Името:
Возрасни
Тип:
Шноли
Стил:
Моден
Пол:
Жените
Бренд Име:
SAFENH
Материјал:
Најлон,Viscose
Број На Модел На:
косата клипови