CHICEVER 2017 Лето Лабава Жените Палта Три Четврт Ракави Плус Големина Црни Очила Ровот Палто За женска Облека кореја
  • Неодамнешно

CHICEVER 2017 Лето Лабава Жените Палта Три Четврт Ракави Плус Големина Црни Очила Ровот Палто За женска Облека кореја

DEN 1441.00
DEN 1848.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


ГОЛЕМИНА
манжетната : 28cm
биста : 128cm
половината : 124cm
должина : 88-118cm
ширина јака : 25cm
рамо : 61cm
должина на ракав : 55cm
Answer : ___________________________ Note : 1 инч = 2.54 см, 1 cm = 0.39 инчен
answer : ___________________________ note : мерење со раце овозможи 2-3cm грешки што е нормална
Трговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како можам да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Копот
Тип:
Широк-waisted
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Стил:
Streetwear
Бренд Име:
CHICEVER
Ткаенина Тип:
Ткаени
Материјал:
Полиестер,Памук
Шаблон Тип:
Цврста
Број На Модел На:
D23C100WT29
Облека Должина:
Долго
Затворање Тип:
Отворете Бод
Декорација:
Џебови
Јака:
Пак надолу Јака