10/50/100Pcs Микс 2 Дупки Птици Дрво Копчиња за Шиење Облека Алатка 15mm WB446
  • Неодамнешно

10/50/100Pcs Микс 2 Дупки Птици Дрво Копчиња за Шиење Облека Алатка 15mm WB446

DEN 43.00
DEN 47.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


100% Сосема Нов.
Материјали : Дрвени
Боја : КОМБИНАЦИЈА
Големина : 15mm
Околу Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен
Количина : 10/50/100pcs/Пакет
(Ќе го добиете количина на секоја боја по случаен избор)
Ве молиме ни e-mail на трговија на големо цена, ако сакате повеќе
Љубезно ве молиме да ја посетите нашата продавница категорија Копчето за да најдете повеќе стилови

боја:
10 компјутери, 50 компјутери, 100 компјутери
Тип На Производ:
Копчиња
Обликот:
Ѕвезда
Функција:
Хемиско Чистење,Еко-Пријателски
Техника:
Опфатени
Материјал:
Смола
Бренд Име:
боја на змејот
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Број На Модел На:
15mm
Декорација:
Монистра
Стил:
Flatback
is_customized:
Yes
боја:
мулти-боја
Големина:
18 mm