DIY 100PCS 18mm*25мм AB Смола Капка Дрво Flatback Кристал Занает Свадба Копчиња K54*10
  • Неодамнешно

DIY 100PCS 18mm*25мм AB Смола Капка Дрво Flatback Кристал Занает Свадба Копчиња K54*10

DEN 442.00
DEN 464.64

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Големина : 18mm*25mm (1"=25.4 mm)
C olor : се погледне на слика
Топло Совет :
1.Ве молиме оставете малку се разликува поради прирачник за мерење,над димензии се само за референца. 2.Ве молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти, следи е brightness/contrast settings и слично, може да има и некои мали разлики во бојата на ѕвонење на страницата фото и вистинскиот објект. Ако имате било каков проблем, pls контактирајте со нас во секое време, ви благодариме!

Бренд Име:
Diy Супер Рајот
Материјал:
Смола
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Декорација:
Никој
Стил:
Flatback
Техника:
позлата
Број На Модел На:
K54*10
Обликот:
Капка Вода
Функција:
Еко-Пријателски
Тип На Производ:
Копчиња