100Pcs/Pack 2 Дупки се Меша Цвет Дрвени Копчиња рачно изработени Шиење Scrapbooking DIY Занает
  • Неодамнешно

100Pcs/Pack 2 Дупки се Меша Цвет Дрвени Копчиња рачно изработени Шиење Scrapbooking DIY Занает

DEN 55.00
DEN 60.96

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Одлични за Деца Плетење шиење Идеален за многу занает, - карта во донесувањето одлуки и scrapbooking проекти Разноврсна и лесен за користење, DIY тоа како ви се допаѓа Спецификација : Шема : Цвет Материјал : Дрвени Боја : Микс Боја, Големина : 1.5 cm/0.59" Количина : 1 Bag(100 Pcs) Забелешка : 1.Транзиција : 1cm=10мм=0.39 инчен 2.Ве молиме овозможи 0-1cm грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат. 3.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува(без мало пакет) : 1 Bag(100 Pcs) x Дрвени Копчиња

Тип На Производ:
Копчиња
Копчето Тип:
2-Дупки Копчето
Техника:
Боење
Број На Модел На:
517E5A40067
Бренд Име:
OOTDTY
Стил:
Flatback
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Дрво
Декорација:
Никој