Три (3) Пакет на HDMI 90 степени/Десен Агол Конектори/Адаптери
  • Неодамнешно

Три (3) Пакет на HDMI 90 степени/Десен Агол Конектори/Адаптери

DEN 83.04

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Злато Позлатен и Трокреветни Тестирани за Сигурност Компатибилен со сите HDMI Кабли Компактен Дизајн за Тесни Простори Пакет вклучуваат три HDMI адаптер Злато Позлатен и Трокреветни Тестирани за Сигурност
Компатибилен со сите HDMI Кабли
Компактен Дизајн за Тесни Простори
Пакетот вклучува три HDMI адаптер
Боја : црна и златна
Со ова право агол адаптер, можете да ги инсталирате Chromecast во дури tightest места. Овој 90 степени HDMI адаптер е аглеста HDMI адаптер со која се избегнува свиткување HDMI кабли и ги отстранува вирус на HDMI порти за да се зголеми животниот век на вашите скапи уреди и вашиот HDMI кабел.

Бренд Име:
AuGreener