50pcs rj45 приклучок cat6 заштитените мрежа конектори rj45 приклучок 8p8c терминали за stp етернет Кабел прекинувачи модем
  • Неодамнешно

50pcs rj45 приклучок cat6 заштитените мрежа конектори rj45 приклучок 8p8c терминали за stp етернет Кабел прекинувачи модем

DEN 315.84

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис :
ова е заштитен cat6
се користи за rj45 етернет кабел на 23awg или 24awg
дијаметарот на дупката е 1.2 mm
дупката е 4 горе и 4 доле,како што се слики покажува

Бренд Име:
ELECAPITAL
Број На Модел На:
rj45 8p8c