10pcs/многу 6.35 mm 3 Столбови Стерео Машки Plug да 3.5 mm 3 Женски Полови Штекер Стерео Приклучок од 3,5 mm до 6.35 mm Конектор Адаптер БОГАТА ТЕХНИКА
  • Неодамнешно

10pcs/многу 6.35 mm 3 Столбови Стерео Машки Plug да 3.5 mm 3 Женски Полови Штекер Стерео Приклучок од 3,5 mm до 6.35 mm Конектор Адаптер БОГАТА ТЕХНИКА

DEN 486.00
DEN 715.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


10pcs/многу Злато Позлатен 6.35 mm 1/4" Машки Plug Стерео 3,5 мм 3 Песни Женски Џек Стерео Аудио Адаптер 6.35 3,5 Конектор
Точка Име : 6.35 mm 3 столбови Стерео Машки Plug 3,5 мм Женски Аудио Џек Адаптер 6.35 mm(машки) 3,5 мм (женски) адаптер 6.35 mm до 3.5 mm стерео адаптер за слушалка/ микрофон Нето Тежина : 6.2 g/еез Позлата : Злато Позлатен Пакет : Висок Квалитет на ПП Торба Пакет се Вклучени : 10pcs 6.35 mm Приклучок за 3,5 мм Џек Стерео Аудио Конектор Кликнете на овој линк за 100pcs/многу : ************************************************************************************************* За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd. е професионална производителот за RF коаксијален конектори, кабли и компоненти, како што се аудио и видео приклучоци. Нашите производи вклучуваат РКА, XLR,Speakon/Powercon,DIN,AV Balun,Банана Приклучок,Обврзувачки Пост Терминали и RF Конектори вклучувајќи SMA , SMB , SMC , BNC , L9 , L27 , L29 . N-тип, MCX , TNC , MMCX , C3 , C4 , C6 , FME , како и други аудио-видео конектори, кабелска телевизија и различни plug-in периферна опрема , како што се авијација 4,6,8,10,12,16,20,25,30 главата. Разновидност на високо-фреквентни кабли 50 - (1, 1.5, 3, 5 ,7, 9), 75 - (3,5,7,9,12)1/2 кабли 213,214,223,7/8 ,и така натаму. Производи се широко се користи во воени системи,комуникации и инструментација индустрии. Добредојдовте на нови клиенти и старите пријатели дојде да се преговара и да се воспостави деловни односи.

Број На Модел На:
LRTC6023200
Бренд Име:
R
Име На Модел:
6.35 mm Стерео Приклучок 3,5 mm Приклучок за Полнач
Аудио Адаптер Вид:
6.35 mm 3-пол Стерео Машки Приклучок
Аудио Адаптер Б Тип:
3.5 mm стерео женски џек
позлата:
Злато Позлатен
6.35 Plug 3,5 Џек Стерео Адаптер:
Аудио,Видео
статус:
100% Сосема Нов и висок квалитет
1/4 Машки Приклучок:
6.35 mm Стерео Приклучок
6.35 mm приклучок за 3,5 мм џек:
6.35 Стерео Plug 3,5 Џек
6.35 3,5 Стерео Адаптер:
3.5 мм да 6.35 mm Адаптер