10pcs Сребрена Боја DDC EDID HDMI атарот plug Обезглавени Дух Екранот Емулатор 2К 4K Одговара Обезглавени-1920x1080 Новата генерација@60Hz
  • Неодамнешно

10pcs Сребрена Боја DDC EDID HDMI атарот plug Обезглавени Дух Екранот Емулатор 2К 4K Одговара Обезглавени-1920x1080 Новата генерација@60Hz

DEN 1227.00
DEN 1291.20

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


10pcs Сребрена Боја DDC EDID HDMI атарот plug Обезглавени Дух Екранот Емулатор 2К 4 K Одговара Обезглавени-1920x1080 Нови
Околу Опис : Ќе работат со било која графичка картичка кој има HDMI излез. Не некомпатибилност проблеми, ако редовно LCD монитор работи со посебен излез, тогаш овие атарот приклучоци исто така, ќе работат со 100% доверба како тие дејствуваат иста како вистински LCD монитор. Работи со Windows, OSX, Linux и само за сè друго Ултра-компактен, ниска профил дизајн Без возачи, нема конфигурација, нема моќ кабел - само поставите и заборавајте Овозможува висока резолуција, GPU забрзан remote desktop Делува како атарот приклучок за употреба со GPU задачи како што се крипто валута рударски Работи одлично со Виртуелен Десктоп на Oculus Судир & HTC Vive (HDMI4 K,VGA,DVI,ДП,MINIDP)ОБЕЗГЛАВЕНИ,(HDMI ,VGA,DVI)ПОМИНЕ ПРЕКУ EDID ве МОЛИМЕ ВНЕСЕТЕ ГО ПРОДАВНИЦА за ДА го КУПИТЕ
Обезглавени Дух е се прикаже емулатор (атарот приклучок), кој се вклопува дискретно во видео излез приклучок на вашиот компјутер.Откако Обезглавени Дух е во прилог, вашиот оперативен систем открие поврзани екранот и им овозможува на графичкиот процесор. GPU хардвер често е исклучен се додека екранот е во прилог резултира со лоши перформанси и намалена работна резолуција за оддалечени корисници.Со GPU-от, тоа е можно да се изврши на различни задачи, вклучувајќи висока резолуција хардверски забрзана remote desktop и GPGPU операции како крипто валута рударството.
Потсетува на следење поврзани со графичка картичка. Особено добро за оние кои имаат графички картички кои се некомпатибилни со едноставни атарот приклучоци. Совршен за користење со PC, Mac Mini, Intel NUC и било кој друг уред со HDMI излез.
Поддржани резолуции :
3840 x [email protected] Hz
[email protected] Hz
[email protected] Hz
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
1440 x [email protected]
1366 [email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
Производ Димензија : 1.1*0.79*0.32 во
нето тежина : 0.35 OU
бруто тежина : 0.36 OU
Вие ќе добиете :
10pcs x VGA Виртуелна Дисплеј Адаптер HDMI Конекторот ве Молиме проверете слики за повеќе детали.

Должина на кабел:
HDMI
боја:
Сребро.
Бренд Име:
h1111z
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
AC3251
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes
Име на производ:
hdmi адаптер
боја:
Сребро.
Тип На Производ:
HDMI/2K,4K
функција 1:
adaptador
Карактеристика 2:
Компјутерски додатоци
функција 3:
за Рударство
карактеристика 4:
HDMI Конектор
Карактеристика 5:
за bitcoin рудар столб рударство
Поддршка:
1920x1080 Новата генерација@60Hz
quanlity:
10PCS Вклучени