10PCS AC DC ЏЕК МОЌ ПРИКЛУЧОК ВО ШТЕКЕР КАБЕЛ ТЕМПЕРАМЕНТ За SAMSUNG NP530U3B NP530U3C NP535U3 NP532U3C
  • Неодамнешно

10PCS AC DC ЏЕК МОЌ ПРИКЛУЧОК ВО ШТЕКЕР КАБЕЛ ТЕМПЕРАМЕНТ За SAMSUNG NP530U3B NP530U3C NP535U3 NP532U3C

DEN 1440.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лаптоп Полнење Штекер Порта DC Моќност Џек Подигнат Кабел За SAMSUNG NP530 U3 B NP530 U3 C NP535 U3 NP532 U3 C Бесплатен превозот 10pieces ве Молиме проверете внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел.
Информација за производот :
Бренд Нови
Компатибилен со : За SAMSUNG NP530 U3 B NP530 U3 C NP535 U3 NP532 U3 C Серија Лаптоп .
100 % Сосема Нов Замена Дел
6 Месеци Гаранција За Квалитет
Пакетот Вклучува : 10 x DC ВО КАБЕЛ Превозот Од Гуангжу детали за Производот :

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
За SAMSUNG NP530U3B NP530U3C NP535U3 NP532U3C
Бренд Име:
WEIDEFUSIYUAN
Производи Статус:
Акции
Замена дел:
Гаранција за квалитет:
Пакетот вклучува:
10 x DC ВО КАБЕЛ
превозот:
Бесплатен превозот :
Експрес испорака:
За време на испорака :
Вкупната Вредност за Царинска:
Продажба цена: