5pcs AC DC МОЌНОСТ ЏЕК SOCKERT СО КАБЕЛ ТЕМПЕРАМЕНТ ЗА SAMSUNG NP900X4 NP900X4B NP900X4C NP900X4D NP900X3A
  • Неодамнешно

5pcs AC DC МОЌНОСТ ЏЕК SOCKERT СО КАБЕЛ ТЕМПЕРАМЕНТ ЗА SAMSUNG NP900X4 NP900X4B NP900X4C NP900X4D NP900X3A

DEN 806.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Лаптоп Полнење Штекер Порта DC Моќност Џек Подигнат Кабел За SAMSUNG NP900 X4 NP900 X4 B NP900 X4 C NP900 X4 D NP900 X3 A Бесплатен превозот 5pieces ве Молиме проверете внимателно пред наддавање тоа,бидете сигурни дека тоа ќе се вклопи во вашиот лаптоп модел.
Информација за производот :
Бренд Нови
Компатибилен со : За SAMSUNG NP900 X4 NP900 X4 B NP900 X4 C NP900 X4 D NP900 X3 A Серија Лаптоп .
100 % Сосема Нов Замена Дел
6 Месеци Гаранција За Квалитет
Пакетот Вклучува : 5 x DC ВО КАБЕЛ Превозот Од Гуангжу детали за Производот :

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
WEIDEFUSIYUAN
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
За SAMSUNG SAMSUNG NP900X4 NP900X4B NP900X4C NP900X4D NP900X3A
Замена дел:
Гаранција за квалитет:
Пакетот вклучува:
5 x DC ВО КАБЕЛ
превозот:
Бесплатен превозот :
Експрес испорака:
За време на испорака :
Вкупната Вредност за Царинска:
Продажба цена: