FUERAN DVI атарот приклучокот,без глава Дух, Прикажување на Емулатор (Fit без глава-25601600@60hz)
  • Неодамнешно

FUERAN DVI атарот приклучокот,без глава Дух, Прикажување на Емулатор (Fit без глава[email protected])

DEN 329.28

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Решавање на проблемите како што се престане да работи за без причина, додека рударство и неработни графичкиот процесор Работи со Windows, OSX, Linux и само за сè друго Ултра-компактен низок профил дизајн Поддршка Plug and Play, Топла Приклучокот не Бараат движечки сили, поддршка на сите системи Овозможува висока резолуција, Графичкиот процесор забрзан remote desktop Делува како атарот приклучок за употреба со GPU задачи како што се крипто валута рударски Работи одлично со Виртуелен Десктоп на Oculus Судир & HTC Vive Setting резолуцијата на екранот како повисока вредност, додека контрола на компјутер во рамките на далечинскиот состојба, наместо на поставување на минимална резолуција под празен екран состојба.
Поддржани резолуции :
2560*[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
1440 x [email protected]
1366 [email protected]
[email protected]
[email protected]
[email protected]
Производ Димензија : 2.2*1.5*0.5 во
пакет Димензија : 4.7*4.3*0.4 во
нето тежина : 0.36 OU
бруто тежина : 1.08 OU
1. Ние прифаќаме Alipay.
2. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ
1. Во светот Превозот (Освен некои земји). Нормално, тоа ќе потрае 15-35 работни дена дојде до вас ( Ние не се брод за време на викендите или различни национални празници).
2. Предмети генерално се испраќаат надвор со 1-3 работен ден по вашата исплата е расчисти (Народен празник исклучени.)
пратката е предаден од страна на Кина пост,AE_Standard. Некаде, ние изберете превозот начин како вашата земја, стока (со батерија или не или други), може да се најдат можете да изберете на кој начин е различен како ние ги испратите. Но, бидете уверени дека нашата цел е да им овозможи на потрошувачите да добијат packagequickly и мораше да го промени начинот на испорака. Ве молиме да се разбере !!! ( не вклучувајќи ја и Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус)
3. Даноци и царински давачки не се вклучени во точка цена или превозот надомест. Овие трошоци се купувачот одговорност.
4. Ве молиме пополнете ги заврши примачот име & испорака адреса & контакт информации.
1. Ако би сакале да се вратат на вашиот производ(и) за поправка / замена / наплата, ве молиме љубезно ве молиме јавете се во нашата служба за корисници.
2. Сите вратени предмети мора да биде во оригинално пакување и ве молиме да ни овозможи со превозот следење на број за враќање.
3. Ако поради некоја причина не сте задоволни со вашата нарачка, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се потрудиме да го реши тоа. 4. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме да ни остават позитивен фидбек и 5 бодови НСД.
П : дали има некој попуст за крупни цел?
A : Да, ние може да обезбеди трговија на големо цена. Ако ви требаат повеќе или сакате прилагодено производ, може да се е-пошта до нас од страна на Trademanager.
П : Дали сте поддршка пад на превозот?
A : Да, ние ги поддржуваме пад на превозот. Што ни остави на примачот адреса и телефонски број на Aliexpress и ние брод директно.
П : Дали овој производ доаѓаат со мало пакети?
A : Да, поголемиот дел од нашите објекти што доаѓаат со мало пакет. Ве молиме да проверите на нашата ставка опис.

Должина на кабел:
DVI
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
DVI
Бренд Име:
FUERAN