300PCS Отворено Пешачење Кампување База Компас MM Инчен Владетел Картичка акрилик Материјал Компас позиционирање,мерење на обем на мапата
  • Неодамнешно

300PCS Отворено Пешачење Кампување База Компас MM Инчен Владетел Картичка акрилик Материјал Компас позиционирање,мерење на обем на мапата

DEN 5016.00
DEN 5280.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


300 PCS Отворено Пешачење Кампување База Компас MM Инчен Владетел Картичка акрилик Материјал Компас
позиционирање, мерење на обем на мапата
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : Map компас
Материјал : акрилик
Една тежина : 22 G
Функција : Компас позиционирање, мерење на обем на мапата
Компас користење на методот :
Компасот мора да се држи хоризонтално и е дозволено да ротира слободно. W на dial претставува запад, N залага за северна, E залага за истокот, А се залага за југ. Po е црвено на N пол, бела е S пол. Не користите компас во близина на ferromagnetic објекти, висок напон, линии и електромагнетни уреди, со цел да се избегнат грешки и да се намали компас чувствителност.

Бренд Име:
ZJMZYM
Отворено Активност:
Крстоносните
Вршење На Режимот:
Рачни Тип
Со Noctilucent се Прикаже или да Не:
No
Број На Модел На:
E115
Shockproof или Не:
Yes
Водоотпорен / Водоотпорен:
Yes
Употреба:
Посочувајќи Упатство
Dial Екранот:
Покажувач
Големина:
other
Случај Материјал:
Акрилик
Број На Производ:
E115
Име на производ:
мапата компас
Материјал:
Акрилик
една тежина:
22g
Функција:
Компас позиционирање, мерење на обем на мапата