Homehow 1PC/Многу Голема Големина Цвет Cookie Притискање на Мувла Еко ABS Пластика Фондан Украсување Мувла Кујна Додатоци Cookie Stamper
  • Неодамнешно

Homehow 1PC/Многу Голема Големина Цвет Cookie Притискање на Мувла Еко ABS Пластика Фондан Украсување Мувла Кујна Додатоци Cookie Stamper

DEN 168.00
DEN 239.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Homehow 1 PC/Многу Голема Големина Цвет Cookie Притискање на Мувла Еко ABS Пластика Фондан Украсување Мувла Кујна Додатоци Cookie Stamper
Почитувани Клиенти,
Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па
1. Не можеме да ги пратите пратката за вас по ставки во странство,
2. Времето за испорака е за 35-50days според различни земја
3. Тоа е фер да се подигне спорови за време на испорака . Ако не сте добиле вашите предмети, ве молиме контактирајте со нас,
ние ќе рефундирање или повторно да ја прати до вас по проверени.
4. Или можете да изберете избави од Кина Пост Регистрирани Воздух Mail .
Пластични Cookie Торта Декорирање Притиснете Марки
Модел : 4pcs Petal Цвет Cookie Бисквит Stampes
Големина : Прибл 15.2 x 8.2 x 0,8 cm
Пакет : 1 PC/Многу Во Кеса
Функција & Апликација : DIY Печење Алатки, Мали Практични Алатки, Cookie Торта Декоративни Алатки
SGS, CE, LFGB Сертификација
1. Димензии толеранција и хроматска аберација треба да им биде дозволено
2. Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки
за време на испорака !
3.Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса примени
со полно име на клиенти. Пост кутија или погрешна адреса не се прифатливи.
1. Предмети се испраќаат обично од Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта, што е за повисока од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус.
2. Вашите предмети треба да се постигне во aboved стимулирана време. Ние ќе песна за вас за време на транспортот. Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас на прво место. Ќе се одговори во 24hours.

Тип:
Колаче Алатки
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS
Колаче Алатки Тип:
Колаче Марки
Број На Модел На:
Цвет Cookie Притискање На Мувла
Бренд Име:
HOMEHOW
Функција:
Еко-Пријателски
Материјал:
Пластични
Колаче Марки Материјал:
Еко Пластика, ABS Торта Декорирање Мувла Cookie Марки
Колаче Марки Дизајн:
4pcs Petal Цвет Cookie Притискање на Мувла Cookie Stamper 494
Колаче Марки Големина:
Околу 15.2 x 8.2 x 0,8 cm Фондан Cookie Марки
Колаче Марки Пакет:
1PC/Многу Cookie Торта Декорирање Мувла Cookie Марки во Блистер Торба
Колаче Марки Предност:
Специјални Фабрики Висок Квалитет На 1 Година Гаранција Бесплатен Превозот Топла Продажба
Колаче Марки Функција:
Безбедноста Не-Токсични Лесно Demolding Симпатична Дизајн
Колаче Марки Апликација:
DIY Печење Алатки Cookie Торта Декорирање Габи,
со производот :
Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Силиконски Калап Торта Декоративни Алатки
Поврзани Производи 2:
Торта Cookie Алатки За Моделирање Неспокојот Млазницата Шлаг Торба Граница Калапи
Услуга:
Извезени Квалитетот на SGS Сертификат за промет на Големо Dropshipping Доставени