Yernea Високо-квалитетни 30Pcs/Многу 16mm Генерал Сет Бела Црна Точка Пиење Коцки Бела Акрилна Круг Агол D6 Поени Генерал Клуб Партија
  • Неодамнешно

Yernea Високо-квалитетни 30Pcs/Многу 16mm Генерал Сет Бела Црна Точка Пиење Коцки Бела Акрилна Круг Агол D6 Поени Генерал Клуб Партија

DEN 352.00
DEN 518.40

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Yernea Високо-квалитетни 30 Pcs/Многу 16mm Генерал Сет Бела Црна Точка Пиење Коцки Бела Акрилна Круг Агол D6 Поени Генерал Клуб Партија
Опис На Производот : Име : Коцки. Големина на : 16*16*16 мм (0.63*0.63*0.63 во). Спецификации : D6. Боја : Бела. Тежина : Околу 4,3 g*30=129g. Материјал : Акрил. Пакет Листа : 1*30 Pcs Коцки. Пријателски Забелешка : Вештачки мерење, големина и боја може да биде грешки ве молиме преовладуваат во вид, купи внимателно! Бидејќи на светлината и на екранот за причина ,тука се и некои различни бои во реалните производи.

Тип:
Коцки
Број На Модел На:
XZY0084
Бренд Име:
Yernea
категорија:
Пиење Коцки
is_customized:
Yes
Име:
Коцки
Големина:
16*16*16 MM
Спецификации:
D6
боја:
Бела
Тежина:
About 4.3 G
Материјал:
Акрилик
Стил:
круг агол
моделирање:
Hexahedron