LARATH 2+1Panic Копчиња на Далечинскиот Клуч Фоб За Хонда Граѓански Одисеја Ridgeline 3Buttons Флип Виткање Случај Школка
  • Неодамнешно

LARATH 2+1Panic Копчиња на Далечинскиот Клуч Фоб За Хонда Граѓански Одисеја Ridgeline 3Buttons Флип Виткање Случај Школка

DEN 174.00
DEN 232.32

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


LARATH 2+1 Panic Копчиња на Далечинскиот Клуч Фоб За Хонда Граѓански Одисеја Ridgeline 3 Buttons Флип Виткање Случај Школка
Тип Виткање/Флип Копче Случај
Копче За Да Празно
Копчето 3 Копчиња
Transponder Чип Не
Електроника/Батерија Не
Користење На Логото : Никој
Работа Со Возило Ремонтирам 3 копчиња на далечинскиот клуч случај (исто
како на сликата)
Pls Потврдете го вашиот PCB форма, мора да биде ист како на сликата покажува!!!
1. Pls ве молиме проверете го вашиот key ножот и копчето позиција пред купување, бидете сигурни дека вашиот далечински копче случај изгледа иста со овој случај.
2.Овој објект не е далечинскиот клуч, тоа е само далечинскиот клуч школка. БЕЗ внатрешни работи (remote/електроника/transponder чипови) единица внатре.
3. Клучот е неисечени и потреби се доведе до locksmith или дилер да се сечат за да одговараат на вашиот автомобил.
4. Исечете го копчето нож, да ги преземе внатрешни електроника (вклучуваат immobilizer/transponder чип) од оригиналниот далечински и ставете ги да се нашите клучни школка, тогаш тоа е во РЕД! Нема програмирање е потребно.
5. Најдобра замена за скршени или носење на копчиња, или голема за дополнителен клуч.
6. Ако сте изгубени некое копче или треба да се добие резервни се намали, тоа е едноставен и економичен начин.
Модели за Референца
2006-2011 Хонда Граѓански
2011 Хонда CR-Z
2007-2011 Хонда Фит
2010 Хонда Увид
2005-2010 Хонда Одисеја
2006-2011 Хонда Ridgeline
Пакетот Вклучува :
1 X неисечени сечилото Далечинскиот Клуч Случај

Бренд Име:
LARATH
Материјал Тип:
Алуминиум Легура
Производителот Дел Број:
За CWTWB1U545
Осветленост Дел Број:
За CWTWB1U545
Другиот Дел Број:
За CWTWB1U545