За Форд Фокус Explorer 4 копчиња за заштита на школка Топла продажба Горниот слој Кожа Копче Покрие Случај Далечински Управувач Клуч Синџир starline a91
  • Неодамнешно

За Форд Фокус Explorer 4 копчиња за заштита на школка Топла продажба Горниот слој Кожа Копче Покрие Случај Далечински Управувач Клуч Синџир starline a91

DEN 195.00
DEN 238.08

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Карактеристики : Име на Производ : автомобил копче капак(само кожата) Материјал : Кожа Боја : црна /кафеава Пакет : 1pcs Цел : декоративни заштита на копче, спречување на корозија, Инсталација Настава :
Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно Installtion Не Дупчење Штета
Пријателски потсетување : ве Молиме споредете ги вашите производот пред купување на добар производ својства во автомобил копче за слика, вашиот автомобил копчиња и слики на иста како и клучевите од колата за да се утврди купување! Ви благодариме

Материјал Тип:
Горниот Слој Кожа
Бренд Име:
VOMRCA