dongsheng Филм Накит Странци Предатор Keychain 3D Игра Клучна Синџири Туѓо Кралицата Pendant Keyring Мажите Накит -50
  • Неодамнешно

dongsheng Филм Накит Странци Предатор Keychain 3D Игра Клучна Синџири Туѓо Кралицата Pendant Keyring Мажите Накит -50

DEN 121.92

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


dongsheng Филм Накит Странци Предатор Keychain 3 D Игра Клучна Синџири Туѓо Кралицата Pendant Keyring Мажите Накит -50 100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 4.6*3.8 cm Тежина : 40.2 G Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи/Партија/Подарок Пакет се вклучени : 1pcs Подарок за : Девојка / Жена / Мајка/Татко/Мажи/Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
dongsheng накит
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
zzz
Обликотшема:
Вонземјани
Функција:
Никој
Компатибилност:
Никој
Материјал:
метални легури
Метална боја:
сребро позлатен
Повод:
Партија , Дневна , Роденден , Свадба
Пакет:
OPP вреќа
кориснички:
Yes
Тип На Објект:
keychain
patter:
Вонземјани
боја:
како на слика
Погоден за:
Мајка , Сестра Или Пријател , Подарок