12pcs Нов Стил Кожа Tassels Копче Синџир 3 Tassel Hummer Затворач Жените Торба Pendant Sliver Капа Автомобил Копче Прстен Носителот Ретро Накит
  • Неодамнешно

12pcs Нов Стил Кожа Tassels Копче Синџир 3 Tassel Hummer Затворач Жените Торба Pendant Sliver Капа Автомобил Копче Прстен Носителот Ретро Накит

DEN 1176.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.
Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како што се Visa, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
Превозот
1). Превозот цена : Кликнете на Испорака и плаќање табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
3). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде 2 до 5 работни дена.
Политика На Враќање.
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Ви благодариме!

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Бренд Име:
Fuyier
Метална боја:
Титаниум Позлатен
Стил:
Гроздобер
Пол:
Жените
Број На Модел На:
a003
Материјал:
кожа
Метали Тип:
Кожа Кабелот Tassel
Функција:
Tassel
Тип:
клучни синџири клучните прстени
is_customized:
Yes
боја:
Виолетово-Сина Розова Жолта Црвена ИТН
Карактеристики:
Симпатична
Испорака:
Брзо
Пакување:
OPP BagBubble Торба Испорака Торба
Големина:
3cm *18cm
Тежина:
28g
Материјал:
Нерѓосувачки Челик