гитара keychain симпатична копче прстен забелешка копче синџир клуч на носителот висок квалитет sleutelhanger portachiavi chaveiro llaveros торба шарм
  • Неодамнешно

гитара keychain симпатична копче прстен забелешка копче синџир клуч на носителот висок квалитет sleutelhanger portachiavi chaveiro llaveros торба шарм

DEN 192.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


нето тежина : 40g
пакет : картон и opp вреќа

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
keepwords
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Метална боја:
сребро позлатен
Обликотшема:
Гитара