17mm 19mm 21mm 22mm Штекер Клуч Шарени Ракав Гуми Заштита Ракав Ѕид Длабоко Влијание Орев Штекер Алуминиумски Тркала Алатки Материјали
  • Неодамнешно

17mm 19mm 21mm 22mm Штекер Клуч Шарени Ракав Гуми Заштита Ракав Ѕид Длабоко Влијание Орев Штекер Алуминиумски Тркала Алатки Материјали

DEN 347.00
DEN 456.00

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


17mm 19mm 21mm 22mm Шарени ракав Гуми заштита ракав Ѕид Длабоко Влијание Орев Штекер Алуминиумски Тркала
▲ Спецификација Боја : како се покаже Големина : 1/2 инч се Вози,Тие се 17mm,19mm,21mm ,22mm Тефлон Заштитни Тркала CR-MO Штекер Материјал Име : Хром Vanadium Челик
▲ Функција 1.100% Сосема нов и висок квалитет. 2.Штити автомобил тркала & завртки од оштетување. 3.Заштитен материјал е Тефлон, не се пластични. 4.Корозија : закорави, калено и елоксирани 5.Тешко носи најлон ракави од надвор на штекерите (подножјата) заштита на тркала 6.Опремени со пригоден складирање кутија 7.Различни бои за лесна идентификација
▲ Забелешка :
1.Ние нудиме јасни слики, мерења каде што е можно. Ве молиме проверете колку што е можно за да бидете сигурни дека стварта е оној што ви треба.
2. Ве молиме овозможи 0.5-1 инч разликата се должи на рачно мерење.(1 инч=2.54 см)
3. Настава не е вклучена.
▲ Пакет се вклучени : 1 КОМПЈУТЕР Тефлон Заштитни Тркала CR-MO socket
'

Големина:
22mm, 21mm, 17mm, 19mm
Бренд Име:
Xueliee
Материјал:
Легура
Број На Модел На:
Универзална Gator Приклучок За Контрола Адаптер
Тип:
приклучок за клуч
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Мултифункционален
Тип На Единица:
парче
Тежина На Пакет:
0.24kg (0.53lb.)
Пакет Големина:
10cm x 15cm x 20cm (3.94in x 5.91in x 7.87in)