LAOA Прилагодлив Клуч Мајмун Челик Автомобил завртка Spanner рака Алатки Хром Vanadium 4 6 8 10 12
  • Неодамнешно

LAOA Прилагодлив Клуч Мајмун Челик Автомобил завртка Spanner рака Алатки Хром Vanadium 4 6 8 10 12

DEN 288.00
DEN 471.36

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


5542775554587793 Повеќе Алатки, Купи Сега, Брод Заедно US $ 28.88
/парче US $ 12.80
/парче US $ 22.80
/парче US $ 21.80
/парче US $ 13.80
/парче US $ 15.80
/парче US $ 6.50
/парче US $ 12.88
/парче US $ 13.80
/парче US $ 14.68
/парче US $ 15.20
/парче US $ 19.60
/парче US $ 35.50
/парче US $ 15.60
/парче US $ 36.68
/парче US $ 18.60
/парче US $ 50.80
/парче US $ 76.00
/парче US $ 9.50
/парче US $ 11.00
/парче US $ 21.00
/парче US $ 12.10
/парче US $ 14.50
/парче US $ 30.60
/парче US $ 37.80
/парче US $ 65.00
/парче US $ 128.00
/парче US $ 148.00
/парче US $ 158.00
/парче US $ 23.80
/парче US $ 36.88
/парче US $ 15.80
/парче US $ 28.80
/парче US $ 12.88
/парче US $ 18.60
/парче US $ 8.80
/парче US $ 11.20
/парче US $ 7.80
/парче US $ 27.80
/парче US $ 6.80
/парче US $ 8.99
/парче US $ 45.50
/парче Добредојдени да се купи LAOA оригинален производ LAOA Прилагодлив Клуч, 4" 6" 8" 10" 12" Флексибилни Клуч за вашиот избор
▼ Спецификација за производ, choos вашата идеална големина за да се купи Точка бр. Големина Должина на Вилицата Отворање G. W. LA312104 4 инчен 103mm 15mm за 0,06 kg LA312106 6 инчен 150mm 19mm 0.1 кг LA312108 8 инчен 200mm 24mm 0.25 кг LA312110 10 инчен 250mm 30мм на 0,4 kg LA312112 12 инчен 300мм 34mm 0.65 kg ▼ Производ Апликација
Широко се користат во Машина за одржување, возило за одржување
Детали За Производот 1. Вилицата отворање на вредноста опрема 2. Растојание мерење, ласерски печатени јасно 3. LAOA ЛОГОТО 4. Виси кука прстен, concenient да се продавница 5. Дебела рачка, силна вртежен момент на сила на 6. Flex Вилица и уста, лесно да се прилагоди Многу лесно да се прилагоди, пазарот на енергија

боја:
4-Инчен, 6-Инчни, 8-Инчни, 10-Инчен, 12-Инчен
Број На Модел На:
LA31210*
Карактеристики:
Мултифункционален
Материјал:
Јаглероден Челик
Тип:
Отворен Крај Клуч
is_customized:
Yes
Бренд Име:
LAOA