Urijk 1Pcs 5-3/8 135mm Нерѓосувачки Челик Клешти Мини Pincer Врвот Сечење Клешти Мултифункционален Електронски Поправка Алатка за Домаќинство Нови
  • Неодамнешно

Urijk 1Pcs 5-3/8 135mm Нерѓосувачки Челик Клешти Мини Pincer Врвот Сечење Клешти Мултифункционален Електронски Поправка Алатка за Домаќинство Нови

DEN 174.00
DEN 285.12

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Опис На Производот :
Hoomall 1 Pcs 5-3/8" 135mm Нерѓосувачки Челик Клешти Мини Pincer Врвот Сечење Клешти Мултифункционален Електронски Поправка Алатка за Домаќинство
Материјал : нерѓосувачки челик
Количина : 1pcs
Спецификации : 13.5 cm
Боја : црвена
Тежина : 80g
Answer : ___________________________ Note : клешти
Превозот Политика :
1. Стандард на Услуги е Кина Пост Обичен Мал Пакет & Кина Пост Registred Воздух Пошта која се земе 20-60 дена.
2. Цел Value> $ 120 Бесплатен Превозот Преку EMS, DHL, или Fedex.
Цел Value> $ 5 Преку Кина Пост Registred Воздух Mail.
Ако ви треба брзо изразат ве молиме контактирајте со нас кога вашата цел е помалку од $ 120
4. Ако сте ги добиле вашите цел по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
Повратни Информации & Враќање :
Ако ви се допаѓа на нашите производи, ве молиме оставете ме на сите 5 ѕвезди повратни информации (Објект како што е Опишано 5 ѕвезди, Комуникација 5 ѕвезди и Превозот време 5 ѕвезди) и фотографии за поддршка на нас, ние ќе се сфати дека вие исто така може да ја споделите со вашите пријатели на VK , ru.itao, Facebook или на Twitter.
Ако се толку задоволни во секој поглед, ве молиме да имаат никакво двоумење да контактирате со нас започнати ни остави негативни повратни информации, јас ќе ги реши сите проблеми за вас. Ве молиме запомнете, со цел заврши, но нашата услуга е завршена. : )
ВИ БЛАГОДАРИМЕ!

Бренд Име:
Urijk
DIY Материјали:
Електрични
Тип:
Рамен Нос
Примена:
Мулти Функционални
Број На Модел На:
B18332
is_customized:
No
Карактеристики:
Мултифункционален
Се Справи Со Стил:
Свиткана
Plier Стил:
кинески
Материјал:
Нерѓосувачки Челик +пластика
Feature3:
Клешти за заковки
Големина:
13.5cm
боја:
Црвена
Употреба:
Апарати за домаќинство
Тип:
рака алатка