ПЕГАСИ Трајни Мини менгеме на назад Алуминиум Вежба Притиснете менгеме на назад ја Ротирате DIY Рака Алатки за Брзо Ослободување Механички Менгеме Дрво
  • Неодамнешно

ПЕГАСИ Трајни Мини менгеме на назад Алуминиум Вежба Притиснете менгеме на назад ја Ротирате DIY Рака Алатки за Брзо Ослободување Механички Менгеме Дрво

DEN 681.00
DEN 1174.08

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


ПЕГАСИ Трајни Мини менгеме на назад Алуминиум Вежба Притиснете менгеме на назад ја Ротирате DIY Рака Алатки за Брзо Ослободување Механички Менгеме Дрво
Спецификација :
Материјал : алуминиум легура
Боја : Автоматски
Максимална отворање : 65 mm
Пакетот вклучува :
1 x менгеме на назад

Бренд Име:
ПЕГАСИ
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
FS-C29003
is_customized:
Yes
Карактеристики:
Мини
Се Справи Со Стил:
Директно
Plier Стил:
Европски
Материјал:
Легура