3Pcs Најлон Црево Стегач Алатка Поставите Кочница Гориво Вода Линија Менгеме Plier M05 dropship
  • Неодамнешно

3Pcs Најлон Црево Стегач Алатка Поставите Кочница Гориво Вода Линија Менгеме Plier M05 dropship

DEN 377.00
DEN 443.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Главните Материјали : Најлон
Вкупната должина * Plier отворање опсег(приближно) : 25cm *0-60mm 18cm* 0-30мм 15cm* 0-15mm Боја : Црвена Предмет : Механичар, Работилница, Корисна Човек Карактеристики : *Лесен за употреба, економски и практични. *Лесни,мала тежина со не-damading вилици, кои може да се спречи внатрешната црево linings од уништување. *Не-проводници за безбедноста.
Answer : ___________________________ Note :
1.Таму може да биде 0-2cm грешки поради прирачник за мерење.Ве молиме овозможи мала грешка на мерењето.
2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!!
Пакет inclu des : 3 x Црево Стегач

Бренд Име:
OOTDTY
DIY Материјали:
Електрични
Примена:
Мулти Функционални
is_customized:
No
Карактеристики:
Мултифункционален
Се Справи Со Стил:
Директно
Број На Модел На:
Клешти
Тип:
Кабел Клешти
Материјал:
Најлон