1 КОМПЈУТЕР Електрична Жица Кабел Секачи Сечење Страна Snips Флеш Клешти Nipper Рака Алатки Herramientas #P00337#
  • Неодамнешно

1 КОМПЈУТЕР Електрична Жица Кабел Секачи Сечење Страна Snips Флеш Клешти Nipper Рака Алатки Herramientas P00337

DEN 80.00
DEN 103.68

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Ако вашата адреса е Русија и сакате бесплатен превозот, немојте да дозволите цел vaule повеќе од $2, инаку не можеме да брод нив преку "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", и можеби Никогаш нема Никогаш не се парцела. Иако може да се купи стока од страна на количката или други начини да се направи вредноста на нарачката повеќе од $2, но сепак никогаш не се парцела. Ве молиме изберете "Ali Express Saver Превозот" кога вашата нарачка вредност повеќе од $2. Ова е нова политика на Ali Express. Можете може да не се почитува тоа, ако не сакате вашиот парцела. Карактеристики : 100% квалитет и Сосема нов. Пролет натоварени за лесна употреба Автоматски се враќа функцијата агол од 45°степени употреба во тесни простори Јаглероден челик стврднување третман мала тежина, тенок профил и лесно ракување insulate костец удобно за работа се Чувствуваат удобно и практично да се користат Специјални погодни за сечење жица, електронски нозе, средување на производи од пластични маси, се сече на мали метална жица, и така натаму се Користат во електронската индустрија поправка, накит преработка, модел на одлуки и риболов, итн Спецификација : Боја : Сина Материјал : не ' Рѓосувачки челик вилица, Анти-лизга гумени се справи со Должина : 12mm Пакет, Вклучувајќи : 1x Кабел машина (не мало кутија)

Се Справи Со Стил:
Директно
Карактеристики:
Мини
Примена:
Сечење
is_customized:
No
Материјал:
Јаглероден Челик
Plier Стил:
Американскиот
Број На Модел На:
TL00337
Тип:
Долг Нос
DIY Материјали:
Електрични
Бренд Име:
kaisi