6Colors/Set За HP 789 Кертриџ Чип За HP Designjet L25500 Печатач Нова Надградба Кертриџ Чип
  • Неодамнешно

6Colors/Set За HP 789 Кертриџ Чип За HP Designjet L25500 Печатач Нова Надградба Кертриџ Чип

DEN 4342.56

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Бренд OCBESTJET Име на Производ Кертриџ Чип Компатибилни Печатачи
За HP Design Jet L25500 Печатач ОЕМ Кертриџ Број
За HP 789 (CH615 A) Б.К.
За HP 789 (CH616 A) C
За HP 789 (CH617 A) M
За HP 789 (CH618 A) Y
За HP 789 (CH619 A) LC
За HP 789 (CH620 A) LM Чип Вид
Увезени Кертриџ Чип (Еден Момент Да Го Користите Чип) Боја
Б.К C M Y LC LM Волумен 775 ML/PC Производ Предност
Нова Надградба На Чип,Recongnition Веројатност Повеќе Од 99% Гаранција
1 : 1 Да Го Замени Било Неисправни Пакување, Вклучувајќи
1 Парче × Б.К.
1 Парче × C
1 Парче × M
1 Парче × Y
1 Парче × LC
1 Парче × LM
Dongguan Ocbestjet Печатач Потрошен Материјал Co., Ltd е хај-тек компанија специјализирана во R&D, производство,продажба и сервис на
компатибилен печатење потрошен. Воведовме напредна технологија на производство и менаџмент за да се обезбеди квалитет и
животната средина-пријателски дигитално печатење потрошен.
Во моментов , нашите производи вклучуваат широк формат мастило кертриџ, десктоп мастило кертриџ, CISS, чипс, чип resetter,чип декодер ,итн..
Тие се 100% компатибилни со за Epson,за Canon,за HP,за Роланд,за Mimaki,за Брат принтери. Покрај тоа, ние исто така, обезбеди
комплетна услуга на ОЕМ со нашиот бренд во домашниот и странскиот пазар, што ни овозможува да се биде најсилниот копија на нашите
клиенти. Нашите клиенти уживајте во вистинско партнерство во пред-продажба, продажба и услуга по продажбата.
Во духот на "Квалитет за удел на пазарот и углед за развој", ние сме посветени на филозофијата на прагматизам,
иновации, интегритет и комуникација. "Фалсификување напред и унапредување со времето" е во сржта на нашиот развој. Ние сме
очекуваме да соработуваме со вас.
Над датумот на породување е применливо за повеќето случаи.Сепак понекогаш парцели може да биде одложен за одмор,
фестивалот,лошите временски услови,обичај,Итн.Покрај Изразат испорака начин може да имаат даночни прашање.Во тие случај,
вашето разбирање и соработка, е високо ценета.
Трговија на големо и пад на превозот и двата се добредојдени.
За промет на големо, ќе им понуди на попусти или бесплатна испорака врз основа на количината што сакате да ги нарачате.
Транспорт време е за 3-7 работни дена. (Ако сакате да назначен ни на вашиот трета страна, ние можеме да брод за вашиот товар
клиентот директно.Ве молиме да се увери и доверба нас, Ние нема да ја напушти која и информации за нас.)
За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да.
Што да правам кога купување заштита времето истекува?
Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи.
Значи, вашата цел не ќе бидат затворени.
Дали има некој царина?
Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји,
таму може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Затоа,ве Молиме да ни оставите порака, кога ставате ред
за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.
Драги Ценети Клиенти,
Ви благодариме за изборот на Ocbestjet производи.

Тип:
Кертриџ Чип
Применливи Опрема:
Печатач
Број На Модел На:
За HP 789
Бренд Име:
OCBESTJET
Структура:
Едно парче Кертриџ
Компатибилен Бренд:
за hp
Име на производ:
Кертриџ Чип
компатибилен печатач:
За HP Designjet L25500 Печатач
ОЕМ Кертриџ Број:
CH615A CH616A CH617A CH619A CH619A CH620A
боја:
б.к c m y lc lm
јачина:
775ML/PC
кертриџ број:
За HP 789
Чип Вид:
Едно Време Се Користи Чип
Packaing Единица:
6Colors/Set
Гаранција:
1