нови акварел цвет среќен роденден картички со коверти роденден металик златно деца партија карти ви благодариме честитки
  • Неодамнешно

нови акварел цвет среќен роденден картички со коверти роденден металик златно деца партија карти ви благодариме честитки

DEN 684.00
DEN 719.52

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! нови акварел цвет среќен роденден картички со коверти роденден металик златно деца партија карти ви благодариме честитки ****КУПИ ПОВЕЌЕ ЧЕСТИТКИ,ЌЕ ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ ****
***АКО ТИ ТРЕБА КУПИ НАЈГОЛЕМИОТ ДЕЛ ЦЕЛ PLS ИСПИТУВАЊЕ СО НАС ПРЕКУ E-MAIL***
100% сосема Нов и висок квалитет, Големина : 105mm x 140mm (картичка) 115mm x 145mm (плик) Тежина : 20g/set Материјал : Хартија, Занает : топол печат,печатење Детали од картичка : Празна страница внатре,црна плик Еден сет вклучувајќи 1 парче на картичката и 1 парче плик Овие прекрасни цветни роденден честитки се одличен начин испратите персонализирана поздрав. Овие прекрасни картички се празни на внатрешноста што ќе ви овозможи да го напишете вашиот сопствен поздрав. Може да се користи како картичката или како подарок ознака. Ќе добиете 16 групи на овие поздрав картичка поставува е врз основа на вашиот одберете .ве молиме имајте предвид дека ние брод на овие картички е во согласност со боја која ќе ја одберете.ако ја изберете бојата со"ги добиете сите 16 обрасци" тоа значи дека ќе добиете 16 картички е сите различни модели. ако изберете една боја.вие ќе добиете картички е сите на истата шема на 16 картички. Било какви проблеми контактирајте со нас преку центарот за пораки,ќе добиете ни одговор, во 12 - 24 часа,ви благодариме!
ПЛАЌАЊЕ :
1.Aliexpress systerm прифатат плаќање вклучени Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина.
2.Ве молиме користете го додадете во кошничката ако сакате да купите најмалку 2 предмети и плати заедно. 3.Aliexpress systerm ќе ја потврдите вашата исплата потреба 1-2days,пратката само што ќе биде испратено по вашата исплата помине. 4.Ако сеуште не знаат како да се плати ,ве молиме кликнете тука
ПРЕВОЗОТ : 1.Бесплатен превозот политика на Кина Пост Воздух Пошта ќе се испрати во рамките на 2-5 работни дена,следење на број ќе се обезбедува.
2.Ако купувачот треба стоката итно ве молиме контактирајте со нас,само плаќаат екстра превозот бесплатно,ние ќе се според вашето барање испратено ако преку ТНТ, EMS, UPS-от, Fed Ex, DHL, S. F. Express.
3.Ве молиме не двоумете се контактирајте со нас ако било какви прашања во врска со превозот.
Се ВРАЌА : 1.Ако сте незадоволни со твоите парцела,pls контакт со 7 дена од денот на приемот. 2.Враќа се само прифатени ако објектот е неискористена во неа е оригинално пакување. ПОВРАТНИ информации : 1.Ако сте го добиле вашиот парцела ве молиме кликнете потврди приемот на вашата нарачка. 2.Ние не ја прифати неутрални или лоши повратни информации, ако имате било какви прашања,pls контактирајте со нас прво, ние ќе се обидеме најдобро да се реши проблемот добро. 3.ве молиме контактирајте нè ако имате прашања. За Нас : се Наоѓа во Longgang Градот,Wenzhou град во Кина ,тоа е добро знаат место кои се специјализирани во Печатените производи,производи од Хартија,Пластични производи во кина.Longgang Градот се нарекува Кинески подарок град, Кина печатење на градот.многу производи многу производи од хартија, пластични производи и печатење производи од нашето производство се извезуваат во целиот свет.

боја:
Добиете сите 16 обрасци
празник:
Стил:
Општествени науки
Број На Модел На:
HK175
Музика:
No
Бренд Име:
ENO Поздрав
Шема:
Виткање Тип
Производот:
Happry Роденден Картичка
Материјал:
Хартија
картичка големина:
105mm x 140mm
плик со големина:
115mm x 145mm
По поставување :
1 карта + 1 плик
Теми:
16
Употреба:
Ви Благодариме,Роденден
Објектот Состојба:
Бренд Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)