Нова Жешка 2Sets/Многу Baccarat Texas Hold ' em Пластични Карти за Играње Водоотпорен Мазна Покер Картичка Одбор Мост Игри 63*88 мм qenueson
  • Неодамнешно

Нова Жешка 2Sets/Многу Baccarat Texas Hold ' em Пластични Карти за Играње Водоотпорен Мазна Покер Картичка Одбор Мост Игри 63*88 мм qenueson

DEN 396.00
DEN 507.36

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Нова Жешка 2 Групи/Многу Baccarat Texas Hold ' em Пластични Карти за Играње Водоотпорен Мрзнување Покер Картичка Одбор Мост Игра 63*88mm qenueson
Функција :
Инспирација : Мост Игра.
Боја : 2 бои ( Црвена/Б л ue ).
Тело Материјал : Пластични, безбеден за човековото тело.
Големина : 63mm(2.48 инчи)*88mm(3.46 инчен).
Тежина : околу 150g.
Функција : Одборот игра / Подарок. Совет : 54 парчиња во 1 пакет, Мазна, Водоотпорен материјал, 0.32 mm дебелина, висок квалитет картичка во собата . Уживајте во вашата игра~.
Услуги : Метод на Плаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ(alipay).Ве молиме да направи плаќање по купувањето. Ние ќе го организира превозот ПОБРЗО. Превозот Во Светот На Превозот. Освен некои оддалечена област. Ние само брод да се потврди цел адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно кога ќе се направи исплата. Ако не сте го добиле вашиот пратката во 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите на превозот и да се вратам на што ПОБРЗО!!! Повратни информации Што зависат од нашата Aliexpress углед и задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации и резултати се многу важни за нас како подобри резултати, влијае на нашата пребарување поставување на Aliexpress. Контактирајте со Нас на Нашиот работно време : Пекинг време од 8 : 30-18 : 00ЧАСОТ.Ние не работат На Кинески празник(недела, Земјата Празник Ден) . Доколку испратите e-mail на нас, во нашите работни часови ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте со мене и не ни даваат негативни или природни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде satisfiactory решение.

боја:
1Red1Blue, 2Red, 2Blue
Tabletop Игра Производ:
Картичка Маска
Наставата Режим:
Книгата
Максимална Играч Број:
18
Игра Должина:
31-60 минути
Материјал:
Пластични
Минимална Играч Број:
1
Број На Модел На:
YL00003
Тип:
пластични картички
Тип:
Нормално
is_customized:
Yes
Возраст:
>3 Години
Игра Нивото На Тежина:
Основно
Бренд Име:
qenueson
Големина:
63mm(2.48 инчи)*88mm(3.46 инчи)