Нова Жешка 2 Групи/Многу Texas Holdem Пластични играње картичка игра покер картички Водоотпорен и досадна полски покер ѕвезда Одбор игри qenueson
  • Неодамнешно

Нова Жешка 2 Групи/Многу Texas Holdem Пластични играње картичка игра покер картички Водоотпорен и досадна полски покер ѕвезда Одбор игри qenueson

DEN 396.00
DEN 534.72

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)


Нова Жешка 2 Групи/Многу Texas Holdem Пластични играње картичка игра покер картички Водоотпорен и досадна полски покер ѕвезда Одбор игри qenueson
Функција :
Инспирација : Покер Ста р
Боја : 2 бои ( Црвена/Б л ack ).
Тело Материјал : Пластични, безбеден за човековото тело.
Големина : 63mm(2.48 инчи)*88mm(3.46 инчен).
Тежина : 155g.
Функција : Одборот игра / Подарок.
Совет : 54 парчиња во 1 сет (За Texas hold ' em покер), Досадна полски површина, Водоотпорен материјал, 0.32 mm дебелина, висок квалитет картичка во собата . Answer : ___________________________ Note : мат површина се чувствуваат добро. Но, бидејќи мат површина, повторна употреба, производот е лесно да исчезнат. Овој производ ги користи нови УВ технологија, тоа во голема мера ќе се намали исчезнат. Забелешка исчезнат е неизбежна, ние може да се направи е да се намали оваа. Ве молиме да се разбере, ви благодариме!Бидејќи мерењето причини, всушност, го имаш мала грешка. Бидејќи светлината причина, постојат некои различна боја во реалните производи. Ве молиме да се разбере, ви благодариме! Уживајте во вашата игра~.
Услуги : Метод на Плаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ(alipay).Ве молиме да направи плаќање по купувањето. Ние ќе го организира превозот ПОБРЗО. Превозот Во Светот На Превозот. Освен некои оддалечена област. Ние само брод да се потврди цел адреса. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точно кога ќе се направи исплата. Ако не сте го добиле вашиот пратката во 30 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, Ние ќе ги пратите на превозот и да се вратам на што ПОБРЗО!!! Повратни информации Што зависат од нашата Aliexpress углед и задоволство на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации и резултати се многу важни за нас како подобри резултати, влијае на нашата пребарување поставување на Aliexpress. Контактирајте со Нас на Нашиот работно време : Пекинг време од 8 : 30-18 : 00ЧАСОТ.Ние не работат На Кинески празник(недела, Земјата Празник Ден) . Доколку испратите e-mail на нас, во нашите работни часови ќе се продолжи во рок од 24 часа. Ако не сте задоволни со производот или услугата, ве молиме контактирајте со мене и не ни даваат негативни или природни повратни информации, ние ќе се обидеме потрудиме да ви даде satisfiactory решение.

Возраст:
>5 Години
Наставата Режим:
Книгата
Максимална Играч Број:
18
Игра Должина:
31-60 минути
Број На Модел На:
PokerStar
Материјал:
Пластични
Минимална Играч Број:
1
Тип:
пластични картички
Тип:
Нормално
is_customized:
Yes
Игра Нивото На Тежина:
Основно
Бренд Име:
qenueson
Tabletop Игра Производ:
чипови
Назад:
Мрзнување
Писмо:
Големи Букви
Големина:
63mm(2.48 инчи)*88mm(3.46 инчи)
Пластични Тип:
ПВЦ