JUNXIN Гроздобер Белиот Оган Опал Капка Обетки 925 Sterling Silver Исполнет Свадба Обетки За Жените Мода Накит Birthstone
  • Неодамнешно

JUNXIN Гроздобер Белиот Оган Опал Капка Обетки 925 Sterling Silver Исполнет Свадба Обетки За Жените Мода Накит Birthstone

DEN 312.00
DEN 444.96

Количина на стоки
Това е достапна

  • Security policy (edit with Customer reassurance module)
  • Delivery policy (edit with Customer reassurance module)
  • Return policy (edit with Customer reassurance module)

Метал : Сребро 925 Исполнет
Главниот Камен : Опал & Циркони
Подарок за : Љубовник,Сопруга,Пријателка
Злато Исполнет Накит е солидна слој на квалитетот злато топлина врзани за внатрешна jewellers метал. има сите големи карактеристики на цврстиот златен накит. Тоа е extermely долготрајни и ако згрижени ќе ви трае цел живот. Ве молиме истражување Злато Исполнет Накит на интернет за да дознаете повеќе информации за оваа голема нов производ. Не се споредуваат злато исполнет накит за да позлатен накит што нема споредба.
1.ние брод на сите наши предмети на светот во 48hours од кина пост препорачана пошта/e Packet/кина пост обичен мал пакет/DHL/ЕМС.
Превозот начин зависи од вкупно пари на вашата нарачка
2. Понекогаш тоа може да потрае до 4-7 недели поради строгите обичај Инспекција.
3. Услуга транзит време е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
4.Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата мора да одговара на вашиот Превозот адреса.
5.По испраќање на пост(покаже чека купувачот добиваат стоки), не Можеме да ги менувате адреса повеќе,па ве молиме проверете ја адресата пред тоа.
6.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 60 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
1) Ако производите не се исти како desription или скршен во транзит. Ве молиме контактирајте со нас во рок од 7 дена и фотографирање ,Ние ќе го препрати или враќање на пари за вас.
2) За било која причина не сте задоволни со предмети, ние прифаќаме враќа и размена во рок од 7 дена по сте го добиле вашиот објект и ќе треба да плаќаат за превозот цена
3) Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака под дека цел на aliexpress или со Trademanger, Ние ќе ви одговориме во потрага по некои детали
Ако имате било какви други прашања, или би сакал повеќе детали за било кој од нашите предмети, ве молиме не двоумете се да контактирате со мене, на мојот trademanager .Но, ако добиете тоа, кога ќе примите објект Ако не сте задоволни со ова, ве молиме контактирајте ме првиот и јас ќе се реши прашањето со вашето задоволство , пред да замине повратни информации

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Симпатична/Романтичен
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Ear0770
Бренд Име:
JUNXIN
is_customized:
Yes
Обликотшема:
Капка Вода
Метали Тип:
925 sterling silver исполнет
Материјал:
опал